Fotograf ślubny Olsztyn | thisday.pl Subtelne zdjęcia z wesela, sesji ślubnej

Fotograf ślubny Olsztyn | thisday.pl Piotr Hołowienko

 1. thisday.pl | Fotograf ślubny Olsztyn.
 2. Co mnie wyróżnia wśród fotografów ślubnych w Olsztynie?
 3. Na co zwrócić uwagę szukając dobrego fotografa ślubnego w Olsztynie?
 4. Czym kierować się przy wyborze fotografa w Olsztynie?
 5. Co jest najważniejsze w fotografii ślubnej?
 6. Czy sesja ślubna w Olsztynie to dobry pomysł?
 7. Dlaczego warto szukać w internecie fotografa na ślub w Olsztynie?

zdjęcia wesele między deskami olsztyn fotograf

thisday.pl | Subtelne zdjęcia ślubne | Fotograf Ślubny Olsztyn. Zdjęcia ślubne to moja specjalność. 

Cześć! Jestem fotografem ślubnym z Olsztyna. Pracuję w całej Polsce i Europie, ale szczególnie upodobałem sobie wesela w okolicy Olsztyna. Uwielbiam robić zdjęcia na ślubach w Między Deskami w Tomaszkowie oraz w Osadzie Dębowo. Styl ślubów boho i rustykalnych a szczególnie tych w klimacie slow-wedding jest mi najbliższy. Co widać na moich zdjęciach wykonuję też świetną pracę w pałacach i nowoczesnych hotelach nad brzegiem jeziora jak choćby w Przystań SPA w Olsztynie. Fotografią ślubną zajmuję się od 2016 roku dzięki czemu wyrobiłem swój własny styl zdjęć ślubnych, w których królują naturalność i emocje. Zaproście mnie na swój ślub w Olsztynie i sesję poślubną na Warmii Mazurach, nad Morzem lub za granicą. Zdjęcia ślubne to moja pasja.

zdjęcia wesele rustykalne oycowa zagroda

 

Nazywam się Piotr Hołowienko i z przyjemnością będę towarzyszyć Wam w najbardziej uroczystych chwilach Waszego życia! Fotografia jest nie tylko moim zawodem, ale i ogromną pasją, w której zawiera się twórczość oraz miłość. Gwarantuję więc twórczą opowieść o Waszej miłości, zawartą na ślubnych zdjęciach. Szukacie fotografa na ślub w Olsztynie? Zachęcam do zapoznania się z proponowaną przeze mnie ofertą reportażu ślubnego z wesela i poślubnej sesji zdjęciowej.

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, w dniu ślubu jako fotograf jestem więc wyłącznie dla Was, tworząc swobodną atmosferę, w której będziecie mogli czuć się wyjątkowo. Moje zdjęcia oddadzą wszystkie ulotne chwile, uroczyste, pełne wzruszenia momenty i Wasze emocje, tak byście mogli z chęcią wracać do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Miejsca, w których działam to Olsztyn i okolice.

Co mnie wyróżnia wśród fotografów ślubnych w Olsztynie?

– niepozowane, spontaniczne zdjęcia;

– kadry dopasowane do waszej osobowości;

– fotografie indywidualne, bezpośrednie, a zarazem naturalne.

Jako fotograf ślubny służę Wam moim doświadczeniem. Zachęcam również do obejrzenia sesji zdjęciowych i reportaży ślubnych z Olsztyna i nie tylko w mojej galerii zdjęć ślubnych. Pozwoli to Wam już na wstępie określić styl wesela, w którym chcecie podążać, biorąc ślub w Olsztynie i chcąc uwiecznić to ważne w Waszym życiu wydarzenie. Jest to też czas, by wybrać szczegóły oferty oraz zdecydować się na ewentualne dodatki do podstawowego pakietu zdjęć ślubnych.

Chcę dobrze poznać Wasze oczekiwania odnośnie ślubnego reportażu i sesji ślubnej w Olsztynie. Zachęcam więc do kontaktu w celu wzajemnego poznania i omówienia szczegółów. Dzięki temu z pewnością wyklaruje nam się wizja, która w pełni Was usatysfakcjonuje. Jak najszybciej zapytajcie o wolny termin! Warto pamiętać, że im bliżej tego ważnego wydarzenia, tym trudniej znaleźć fotografa w Olsztynie.

Już dziś zadbajcie o pamiątkę, która będzie służyć Wam przez wszystkie lata wspólnego życia. Będę czuć się wyróżniony, mogąc towarzyszyć Wam jako fotograf w tak ważnym dniu!

Uroczystość Ślubna i Wesele to okazja, aby przypomnieć sobie o tworzeniu pamiątek i czegoś, co pozwoli nam zapamiętać dzień ślubu na długo. Para Młoda szukająca fotografa i kamerzysty na wesele w Olsztynie ma nie lada zadanie. Od zdjęć ślubnych oczekuje pięknych kadrów i niesamowitego klimatu a od fotografa tego, aby był osobą, którą warto poznać i spędzić najpiękniejszy dzień życia. Fora ślubne przepełnione są reklamami fotografów ślubnych, przez co wybór staje się coraz trudniejszy.

W branży ślubnej jest coraz więcej kreatywnych fotografów ślubnych, którzy przykładają wysoką rolę nie tylko do tego, aby zapewnić piękne zdjęcia ślubne z idealnie dopracowanymi pozami, ale do tego, aby zdjęcia niosły jasny przekaz. Powinny pokazywać nie tylko piękne twarze, ale również emocje oraz uczucia, jakie towarzyszą Młodej Parze, a także osobom, które towarzyszą im w tym wyjątkowym dniu. Niestety nie każdy fotograf jest w stanie uchwycić emocje na zdjęciach ślubnych, więc szukając kogoś dla siebie, warto od razu skupić się na dobrym fotografie, który ma doświadczenie w fotografii ślubnej i zapewni zdjęcia naturalne i wolne od sztucznych, czy pozowanych ujęć. 

Szukasz profesjonalnego fotografa na piękny reportaż ślubny? Poznaj moje zdjęcia i filmy ślubne realizowane w całej Europie, a potem napisz do mnie i przekonaj się, czy nadajemy na tych samych pozytywnych falach.

plener ślubny za granicą

Na co zwrócić uwagę szukając dobrego fotografa ślubnego w Olsztynie?

Każda Para Młoda, która widzi wartość w sztuce fotografii, chce mieć piękne zdjęcia ślubne, robione przez profesjonalnego fotografa ślubnego. Dziś jest mnóstwo miejsc, gdzie można znaleźć profesjonalistów, którzy wykonają piękną pamiątkę ślubną i prezent ślubny jako podziękowanie dla rodziców. Jednym z nich będzie oczywiście Internet, a w szczególności wyszukiwarka internetowa. Już samo wpisanie w polu wyszukiwania frazy “fotograf ślubny Olsztyn” sprawi, że w ciągu kilku sekund zobaczycie wyniki, które spełniają Wasze kryterium. 

To jednak nie wszystko, ponieważ do swojej dyspozycji macie również liczne serwisy społecznościowe, w tym na przykład Instagram, czy Facebook. Za ich pośrednictwem fotografowie ślubni nie tylko oferują swoje usługi, ale również publikują zdjęcia ze ślubów, więc przy okazji będziecie mogli zobaczyć ich pracę. Jednym z lepszych pomysłów na wybór fotografa ślubnego może okazać się szukanie z pomocą Instagrama, gdyż tutaj najpierw wybierasz zdjęcia, które Wam się podobają, a dopiero później sprawdzacie, z jakim fotografem masz do czynienia. 

Oczywiście miejsc, które możecie wykorzystać do szukania fotografa ślubnego, znajdzie się o wiele więcej, bo do swojej dyspozycji macie także portale ogłoszeniowe, tematyczne fora internetowe, czy grupy dyskusyjne, na których również internauci dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opiniami. Sprawdzenie kilku z nich może sprawić, że zyskacie wiedzę, która pomoże nam w wyborze.

Czym kierować się przy wyborze fotografa w Olsztynie?

Najważniejsze jest to co Wam się podoba w zdjęciach a szczególnie:

 • Czy chcemy mieć po prostu uchwycone wydarzenie nie zważając mocno na styl obróbki i jakość kadrów?
 • Czy cena fotografa ślubnego nie jest zbyt mała (może to świadczyć o jego niepewności co do jakości powierzonego zadania) lub zbyt wysoka jak na jakość zdjęć z portfolio?
 • Czy zależy Wam bardziej na sesji ślubnej w dniu ślubu czy może jednak sesji plenerowej w innym dniu?
 • Czy podobają Wam się cały reportaż ślubny na stronie fotografa?
 • Czy fotograf jest osobą miłą i kontaktową – dobrze wygląda na swoim zdjęciu na portalach społecznościowych – profil fotografa ślubnego na Instagramie czy Facebooku?
 • Czy fotograf ślubny jest w stanie pojechać z Wami na drugi koniec świata na sesję poślubną zagraniczną aby spełnić Wasze marzenia o pięknej sesji ślubnej?

Co jest najważniejsze w fotografii ślubnej

Portfolio fotografa na stronie internetowej to najlepsza wizytówka. Dzięki temu, że zobaczycie jego dotychczasowe prace, będzie w stanie ocenić styl jego pracy, a także to, czy są to zdjęcia, które Wam się podobają. 

Cennym źródłem informacji mogą okazać się również opinie o fotografie ślubnym w Olsztynie, które napisały Pary Młode. Z zebraniem tego typu informacji również nie będzie żadnych trudności, zwłaszcza że do swojej dyspozycji macie Internet, a także miejsca, w których internauci chętnie dzielą się opiniami. Do takich miejsc można zaliczyć media społecznościowe, tematyczne fora internetowe, czy nawet portale branżowe. Już poznanie kilku takich opinii sprawi, że ustalicie, który fotograf ślubny z Olsztyna zasługuje na Waszą uwagę, a którego lepiej unikać.

W samej fotografii ślubnej ważne jest, aby na zdjęciach pokazać reportaż z całego dnia – opowiedzieć historię ślubne i uzupełnić ją zdjęciami detali ślubnych takich jak buty ślubne, biżuteria ślubna, kwiaty na ślub, rustykalne dekoracje Sali ślubnej. Te wszystkie zdjęcia ślubne utworzą potem piękny album ślubny lub fotoksiążkę ślubną.

Warto dowiedzieć się, czy fotograf ma licencję na wykonywanie zdjęć w miejscach sakralnych dzięki, którym będzie miał pozwolenie na robienie zdjęć w kościołach w Olsztynie. Fotograf wykazuje się profesjonalizmem, że ma taki kurs i dzięki temu możecie być spokojni, że nie zostaniecie na lodzie przed ceremonią ślubną w jednym z Olsztyńskich kościołów.

Zdjęcia muszą uchwycić uczucia oraz emocje, które towarzyszą Wasz w dniu ślubu. Abyście mogli po latach z wnukami otworzyć Wasz album i pokazać jak piękni i szczęśliwi byliście w dniu ślubu na zdjęciach ślubnych w otoczeniu Olsztyńskich krajobrazów. Jednak zdjęcia ślubne to nie tylko Wy, ale również osoby, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. Dlatego oni również powinni znaleźć się na tych zdjęciach w Waszym towarzystwie, jak również wtedy, gdy ukradkiem spoglądają z radością w oczach widząc Waszą miłość. 

biżuteria, ślub, wesele, złota, naszyjnik, diadem, korona, gold, jewellery, wedding, rustic, glamour, pierścionek, zaręczynowy, boho, engagement, ring, wedding, fine art, wedding invitation, zaproszenia ślubne, kaligrafowane, wedding calligraphy

Czy sesja ślubna w Olsztynie to dobry pomysł?

Plenerowa sesja w okolicy Olsztyna w innym dniu to doskonałe uzupełnienie reportażu ślubnego w Olsztynie. Wtedy już dawno emocje opadną, podobnie zresztą jak stres, więc będziecie mogli skupić się tylko na sobie, jak również na dobrej zabawie. Będąc sami możecie być w intymności i trwającym klimacie poślubnym ze sobą przed moim aparatem. Dzięki temu uczucia pozostaną z Wami na zawsze. Bardzo lubię robić sesje ślubną w Między Deskami w Tomaszkowie. Polecam Wam też zrobić taką sesję ślubną w Osadzie Dębowo – stodole na wesele.

Plener ślubny w lesie to świetna opcja dla Par zakochanych w naturze. Warmińskie i Mazurskie jeziora dopełnią klimatu naturalności i swobody. Okolice jeziora długiego są fantastyczne, aby wykonać tam zdjęcia ślubne w Olsztynie.

Dla podróżników i pasjonatów innych kultur i egzotycznych widoków polecam zorganizowanie sesji ślubnej za granicą. Malta, Włochy, Dania i Anglia to miejsca, w które Pary Młode zaprosiły mnie aby fotografować śluby i sesje poślubne mimo, że mieszkam w Olsztynie. Jeśli tylko będziecie chcieli, to chętnie zajmę się również Waszą sesją ślubną za granicą. Nie mam nic przeciwko temu, aby towarzyszyć Wam w podróży do bardziej oddalonych regionów, a wszystko jest zawsze kwestią indywidualnych ustaleń, jak również Waszych marzeń. 

Na pewno wybierając dla siebie miejsce na sesję ślubną powinniście wziąć pod uwagę lokalizacje, które są bliskie Waszym sercom. Poza tym dobrym wyborem może też się okazać połączenie sesji ślubnej z zagraniczną podróżą poślubną. Wystarczy nam jeden dzień w plenerze, byście mogli cieszyć się niezwykłą sesją ślubną. Resztę czasu będziecie mogli wykorzystać już tak, jak będziecie chcieli, bo ja wtedy wracam do kraju. 

wesele kocierz spa sala ślub

szampan ślub wesele wino dziewczyny polskie szlafrok detale ślub

Dlaczego warto skorzystać z usług Fotografa ślubnego w Olsztynie?

Olsztyn to piękne miasto, które daje nam podczas sesji właściwie nieograniczone możliwości. Zarówno sesje plenerowe jak i miejskie, mogą być poparte bardzo pięknymi kadrami, które pozwolą nam zrealizować wspólne założenia. Jako doświadczony fotograf ślubny Olsztyn podejmę się dla Państwa wszelkich realizacji, które pozwolą uzyskać najlepszy efekt końcowy. Dzięki wspólnej pracy na terenie Olsztyna, uda się nam zrealizować idealnie wszystkie założenia sesji. Mamy pod ręką piękny akompaniament przyrody i budowli, które pozwolą nam wycisnąć maksimum z konkretnej sesji ślubnej!

W zależności od potrzeb klientów, dedykuję Państwu różne miejsca, które cieszą się uznaniem moich klientów. Są miejsca znane i cenione w Olsztynie, które z pewnością znacie (a może i nie?), które z pewnością warto wziąć pod uwagę, ze względu na piękne okoliczności przyrody i różne kadry, dzięki którym można zrealizować piękną sesję ślubną dla Państwa.

Moja oferta zdjęć ślubnych jest nie tylko atrakcyjna, ale także i bardzo uniwersalna. Skutkiem czego dopasowuję się do potrzeb danej pary młodej. Jak wiadomo, różni narzeczeni mają zupełnie inne oczekiwania od fotografii ślubnej i narzeczeńskiej. Jest to normalne, ponieważ jako doświadczony fotograf ślubny w Olsztynie mierze się z różnymi wyzwaniami, które są dla mnie inspiracją do codziennej pracy fotografa. 

Dlatego podejmuję się wszelkich realizacji, które są często nieszablonowe i uwzględniają miejsca lub tematykę, która jest niestandardowa. Odpowiadam również na potrzeby par, które potrzebują prostych, aczkolwiek bardzo pięknych miejsc do fotografii ślubnej. Skutkiem tego efekt wychodzi za każdym razem bardzo dobrze, zapewniając każdej parze piękną pamiątkę na całe życie – szczególnie, gdy już nie będą mieszkać w Olsztynie. Fotografia ślubna musi mieć duszę, dlatego pragnę ją zawsze zawrzeć i przekazać we wszystkich moich realizacjach dla swoich klientów.

Opinie o fotografach ślubnych nie kłamią. Jako fotograf ślubny Olsztyn cieszę się bardzo dobrymi ocenami i miłym słowem klientów, którzy są zadowoleni z wykonanej realizacji fotografii ślubnej. Dla mnie jest to natomiast piękna laurka, którą mogę pochwalić się także i przed Wami – moją kolejną Parą Młodą, której chcę wykonać piękny reportaż ślubny w okolicy Olsztyna.

Polecam strony: Olsztyn | Urząd Stanu Cywilnego Olsztyn – Ślub Cywilny | Urząd Miasta Olsztyn