Ślub w Anglii - Leicester International wedding photograper | thisday.pl

film ślubny teledysk ślub w anglii fim kamerzysta anglia wesele

Każde miejsce jest dobre na miłość. Nikt nie wie, jak pokrzyżują się ścieżki życia i czy w najdalszych zakątkach świata, nie spotkamy na swojej drodze drugiej połówki. Tak właśnie było w przypadku Polki – Anety i Słowaka – Marka. Para poznała w Anglii, wyjeżdżając tam ze swoich krajów w poszukiwaniu nowej pracy i lepszego życia. Opuszczając swoje ojczyste kraje, z pewnością nie brali pod uwagę, że spotkają w Anglii największą miłość swojego życia. Miłość zaskakuje i dosięgła również naszą parę łącząc ich losy na zawsze.

Biorąc ślub za granicą, warto zadbać o trwałą pamiątkę z tego wydarzenia. Pamiątkowa sesja ślubna pozwala na wieczność utrwalić najpiękniejsze momenty ślubu i wesela, stając się ich pięknym wspomnieniem.

Jeżeli i Wy tworzycie międzynarodową parę, mieszkacie w Polsce lub za granicą i szukacie sprawdzonego fotografa, który skutecznie połączy Wasze kultury, piszcie śmiało. Miałem sposobność być już na ślubie polsko-muzułmańskim, weselu hinduskim w Polsce czy ślubie pary z Dubaju. Doskonale zrozumiem Wasze indywidualne potrzeby dotyczące pięknych zdjęć i potrafię je zrealizować, tworząc niezapomniany ślubny album fotograficzny.

plener ślubny za granicą

SHARE
Komentarze

[…] Część par decyduje się na zalegalizowanie związku za pomocą ślubu cywilnego, tak, aby ułatwić formalności związane z narodzinami dziecka. Zaś w późniejszym czasie, już po narodzinach, decydują się na ślub kościelny. […]