Bądźmy w kontakcie
biuro@thisday.pl

Jestem po to abyście Wy mogli być spokojni

Doświadczenie w pracy przy ślubach pozwala mi przewidywać co stanie się za kilka sekund. Dzięki temu mogę spokojnie przygotować się do tego odpowiedzialnego zadania jakim jest opowiedzienie historii na zdjęciach ślubnych.

Pamiętajcie, że wszystko co szykujecie na dzień ślubu wraz jego końcem znika bezpowrotnie. Po latach pozostają zdjęcia - to właśnie one będą pamiątką o każdej pięknej chwili i cudownych detalach, które tak starannie przygotowaliście.

READ MORE
5
/
6

Administratorem Państwa danych osobowych jest Piotr Hołowienko z siedzibą w Rzeszowie e-mail: biuro@thisday.pl tel: 888167956

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, analiza odwiedzin, przygotowanie oferty usług ślubnych i kontakt z potencjalnym klientem.

Wysyłając formularz kontaktowy zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotr Hołowienko z siedzibą w Rzeszowie e-mail: biuro@thisday.pl tel: 888167956. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania. Oświadczają Państwo również, że wiedzą o tym, że:

  • Mają Państwo prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  • Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych są Google Analytics, Facebook, Piotr Hołowienko.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 15 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych lub czasu potrzebnego do świadczenia usług, lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.