Toskańskie wesele w Między Deskami pod Olsztynem | Zdjęcia ślubne
ZAPYTAJ O TERMIN
biuro@thisday.pl

Toskańskie wesele Między Deskami pod Olsztynem

Czerwcowe warmińskie popołudnie. Piękne Słońce i szum jeziora. Najlepsi usługodawcy branży ślubnej z okolic Olsztyna pod koordynacją Ilony Jabłońskiej – Magic Day Wedding Planner – każdy szykujący skrupulatnie to co najlepszego ma do pokazania na toskańskim ślubie i weselu w przystani na wesele Między Deskami w Dorotowie.

Ślubna sesja stylizowana wśród burzy i piorunów w Między Deskami | thisday.pl Piotr Hołowienko

Makijaż ślubny od znanej Olsztyńskiej MUA Zadbana Dama – Martyna Dziczek. Fryzura pana młodego niczym z Peaky Blinders stworzona przez Olsztyńską pracownię fryzjerską – Mobile Hair Art. Papeteria z motywami gałązek oliwnych od wspaniałej projektantki zaproszeń i papeterii ślubnej La Dolce Wedding. Suknia ślubna od wspaniałej olsztyńskiej MUA Marzeny Tarasiewicz z La.Lilla i biżuteria na wesele A Dream Twig.

Dekoracja stołu i bogata a zarazem minimalistyczna florystyka – kwiaty na wesele – od Pracownia Dekoratorska Kłosowa 88 mieszczącej się na Dajtkach nabierają wspólnego całokształtu wraz z dodatkami od Phloe. Magia dekoracji.

Jak to latem na Warmii i Mazurach bywa nagle zrywa się burza i zanim jeszcze zaczęliśmy robić zdjęcia ślubne czujemy na szyi pierwsze krople deszczu spadającego między deski przystani. Sesję ślubną zrealizowaliśmy w mrzawce w 5 minut! Całą resztę fotografowaliśmy już na tarasie przystani Między Deskami gdy za naszymi plecami szalał wiatr i ulewa! Mimo, że nie widać tego mocno na zdjęciach musicie nam uwierzyć – mięliśmy przerażenie w oczach 😀 Tym bardziej, że założeniem naszej sesji zdjęciowej było palące toskańskie słońce i włoski klimat slow wedding.

Wesele w Przystani Między Deskami w Tomaszkowie pod Olsztynem

Między Deskami to niebanalna sala weselna i restauracja o powierzchni prawie 200 m2. Jej niesamowitą zaletą jest przeszklona ściana z widokiem na jezioro, pomost i żaglówki. Idealne miejsce na wesele architektów, miłośników drewna i znawców stylu. Sala weselna Między Deskami w Olsztnie idealnie harmonizuje z okolicznym krajobrazem – drzewami, jeziorem, trawą i wzgórzami. Przystań Między Deskami idealnie oddaje charakter Warmii i okolicznego Olsztyńskiego krajobrazu slow life. Sala mieści około 100 osób zostawiając miejsce na parkiet weselny. Przed salą znajduje się piękny taras ze strefą chillout, który można za pomocą namiotu zaaranżować na przedłużenie sali i zwiększyć jej pojemność do około 150 gości weselnych. Kawałek zieleni i leżaki brzmią jak sielanka gdy dodamy do nich wilgotny powiew znad fal muskających o zacumowane na pobliskim pomoście łódki i żaglówki.

Natura stanowi świetne miejsce na zorganizowanie cywilnego ślubu plenerowego pod Olsztynem z widokiem na jezioro. Ceremonia ślubna w takim miejscu wyglądałaby pięknie – polska natura i Wasza miłość! Niedaleko sali znajduje się również kościół w Dorotowie, gdzie bezproblemowo możecie zawrzeć związek sakramentalny.

Między Deskami Eventy posiada również restaurację, która serwuje fantastyczne potrawy również z menu weselne dla Wegetarian i Vegan.
Gdybym to dziś brał ślub a nie 5 lat temu to właśnie Przystań Między Deskami w Tomaszkowie bez względu na cenę wesela, wygrałoby jako nasze miejsce na niebanalne wesele w rytmie slow i w otoczeniu mojej ukochanej Warmińskiej przyrody. Do tego dobrałbym swobodną, jazz’ową muzykę i klimat z pewnością oddałby hodł spokojnej atmosferze otoczenia restauracji Między Deskami. Wesele i ślub w takim stylu i otoczeniu wspominałbym jako najważniejszy moment i dzień mojego życia. Las i jezioro to elementy, których udział w tym dniu zapadłby z pewnością w pamięci wszystkich gości i ludzie wspominali uroczystość ślubu i wesela w Między Deskami nie tylko na pięknych zdjęciach w plenerze na Instagramie, ale najważniejsze – w ciepłych wspomnieniach. Komentarz jest zbędny. Wyobraźnia sama podpowiada jak pięknie może wyglądać wesele w Między Deskami. Zachęcam do oglądania zdjęć ślubnych z Między Deskami na przeglądarce komputerowej – aby w pełni zobaczyć potencjał tego miejsca na wesele w Olsztynie.
zdjęcia wesele między deskami olsztyn fotograf
Planujesz ślub i wesele w Przystani Między Deskami pod Olsztynem? Pozwól, abym jak najlepiej opowiedział historię Wasze ślubu i był fotografem na Waszym ślubie i weselu. Właśnie sama/sam przekonałaś/eś się do czego jestem zdolny.

Miejsce sesji ślubnej: Przystań Między Deskami, ul. Wodnika 3, Tomaszkowo, Eventy Między Deskami

Usługi na wesele w Między Deskami:

Przygotowanie i koordynacja sesji ślubnej: Ilona Jabłońska – Magic Day Wedding & Event Planners

Zdjęcia ślubne Olsztyn: Thisday.pl Piotr Hołowienko

Dekoracje ślubne: Pracownia Dekoratorska Kłosowa 88
Papeteria ślubna: La Dolce Wedding – Zaproszenia Ślubne
Suknie ślubne Olsztyn: LA.LILA
Buty na wesele: italshoe.pl
Biżuteria ślubna: A dream twig – Wedding Accessories
Tort weselny: Torcikowo Olsztyn
Makijaż ślubny: Zadbana Dama – Martyna Dziczek
Fryzura ślubna: Mobile Hair Art
Dodatki na wesele: Phloe. Magia dekoracji
Para Młoda: Paulina Grabowska i Michał Wierszewski

Komentarze

Już pisałem, że CZAD, ale się powtórzę CZAD 🙂

Dziękuję <3 To mega komplement słyszeć to od Ciebie!