Toskańskie wesele slow pod Olsztynem - Między Deskami | Zdjęcia ślubne

Toskańskie wesele Między Deskami pod Olsztynem

Czerwcowe warmińskie popołudnie. Piękne Słońce i szum jeziora. Najlepsi usługodawcy branży ślubnej pod koordynacją Ilony Jabłońskiej – Magic Day Wedding Planner – każdy szykujący skrupulatnie to co najlepszego ma do pokazania na toskańskim ślubie i weselu w Między Deskami.

Ślubna sesja stylizowana wśród burzy i piorunów | thisday.pl Piotr Hołowienko

Makijaż ślubny od Zadbana Dama – Martyna Dziczek. Fryzura pana młodego niczym z Peaky Blinders od Mobile Hair Art. Papeteria z motywami gałązek oliwnych od La Dolce Wedding. Suknia ślubna od wspaniałej MUA Marzeny Tarasiewicz z La.Lilla i biżuteria A dream twig.

Dekoracja stołu i bogata a zarazem minimalistyczna florystyka od Pracownia Dekoratorska Kłosowa 88 nabierają wspólnego całokształtu wraz z dodatkami od Phloe. Magia dekoracji.

Jak to latem na Warmii i Mazurach bywa nagle zrywa się burza i zanim jeszcze zaczęliśmy robić zdjęcia czujemy na szyi pierwsze krople. Sesję ślubną zrealizowaliśmy w mrzawce w 5 minut! Całą resztę fotografowaliśmy już na tarasie między deskami gdy za naszymi plecami szalał wiatr i ulewa! Mimo, że nie widać tego mocno na zdjęciach musicie nam uwierzyć – mięliśmy przerażenie w oczach 😀 Tym bardziej, że założeniem naszej sesji było palące toskańskie słońce i włoski klimat slow wedding.

Wesele w Przystani Między Deskami w Tomaszkowie pod Olsztynem

Między Deskami to niebanalna sala weselna o powierzchni prawie 200 m2. Jej niesamowitą zaletą jest przeszklona ściana z widokiem na jezioro, pomost i żaglówki. Idealne miejsce na wesele architektów, miłośników drewna i znawców stylu. Sala weselna idealnie harmonizuje z okolicznym krajobrazem – drzewami, jeziorem, trawą i wzgórzami. Między Deskami idealnie oddaje charakter Warmii i okolicznego Olsztyńskiego krajobrazu slow life. Sala mieści około 100 osób zostawiając miejsce na parkiet weselny. Przed salą znajduje się piękny taras ze strefą chillout, który można za pomocą namiotu zaaranżować na przedłużenie sali i zwiększyć jej pojemność do około 150 gości weselnych. Kawałek zieleni i leżaki brzmią jak sielanka gdy dodamy do nich wilgotny powiew znad fal muskających o zacumowane na pobliskim pomoście łódki i żaglówki.

Natura stanowi świetne miejsce na zorganizowanie cywilnego ślubu plenerowego pod Olsztynem z widokiem na jezioro. Niedaleko sali znajduje się również kościół w Dorotowie, gdzie bezproblemowo możecie zawrzeć związek sakramentalny.
Między Deskami Eventy posiada również restaurację, która serwuje fantastyczne potrawy również z menu weselne dla Wegetarian i Vegan.
Gdybym to dziś brał ślub a nie 5 lat temu to właśnie Przystań Między Deskami w Tomaszkowie to wygrałoby jako nasze miejsce na niebanalne wesele w rytmie slow i w otoczeniu mojej ukochanej Warmińskiej przyrody.
Planujesz ślub i wesele w Przystani Między Deskami pod Olsztynem? Pozwól, abym jak najlepiej opowiedział historię Wasze ślubu i był fotografem na Waszym ślubie i weselu. Właśnie sama/sam przekonałaś/eś się do czego jestem zdolny.

Miejsce sesji ślubnej: Przystań Między Deskami, ul. Wodnika 3, Tomaszkowo, Eventy Między Deskami

Przygotowanie i koordynacja sesji ślubnej: Ilona Jabłońska – Magic Day Wedding & Event Planners

Zdjęcia ślubne Olsztyn: Thisday.pl Piotr Hołowienko

Dekoracje ślubne: Pracownia Dekoratorska Kłosowa 88
Papeteria ślubna: La Dolce Wedding – Zaproszenia Ślubne
Suknie ślubne Olsztyn: LA.LILA
Buty na wesele: italshoe.pl
Biżuteria ślubna: A dream twig – Wedding Accessories
Tort weselny: Torcikowo Olsztyn
Makijaż ślubny: Zadbana Dama – Martyna Dziczek
Fryzura ślubna: Mobile Hair Art
Dodatki na wesele: Phloe. Magia dekoracji
Para Młoda: Paulina Grabowska i Michał Wierszewski

ZAPYTAJ O TERMIN
biuro@thisday.pl
SHARE
Komentarze

Już pisałem, że CZAD, ale się powtórzę CZAD 🙂

Dziękuję <3 To mega komplement słyszeć to od Ciebie!