Ślub plenerowy - Pałacyk Otrębusy | thisday.pl | Fotografia ślubna

To był jeden z najpiękniejszych dni, na jakich mogłem robić zdjęcia ślubne. Okolice Warszawy, piękne Słońce, dokładnie przystrzyżona trawa i śpiewające ptaki to zachwycająca sceneria ślubu w Pałacyku Otrębusy. A pośród tego wszystkiego Oni: przepiękna Justyna i Tomasz oraz ich wspólna miłość.

Bardzo cenię wesele, na którym Para Młoda czuje się swobodnie. Justyna i Tomek pokazali światu, że nie trzeba się spinać aby świetnie przeżyć ten dzień. Od samego rana w gronie przyjaciół już w Pałacyku Otrębusy swobodnie szykowali się do plenerowej ceremonii ślubnej w ogrodzie.

Ślub międzynarodowy

Justyna i Tomasz na swój ślub zaprosili gości z całego Świata. Uwielbiam fotografować wesela wielokulturowe – lubię ludzi i słuchanie ich tak bardzo otwiera mi oczy na pozornie te same sytuacje ale pozwala dostrzec w nich zawsze coś nowego.

Ślub w ogrodzie

Przy pięknej pogodzie Justyna i Tomasz przyrzekli sobie dozgonną Miłość! Wzruszenia było co nie miara.

Wesele i ślub w ogrodzie

Ślub plenerowy to ciekawa alternatywa ponieważ często wszystko odbywa się w jednym miejscu. Zaraz obok przyrody jest parkiet a nad ranem dla wybawionych gości czekają pokoje hotelowe. Pozwala to na dużą swobodę i zabawę na najwyższym poziomie.

SHARE
COMMENTS

[…] par decyduje się na zalegalizowanie związku za pomocą ślubu cywilnego, tak, aby ułatwić formalności związane z narodzinami dziecka. Zaś w późniejszym czasie, już […]