Wesele w Kraina Smaku Grzegorza Lelka - Zdjęcia ze ślubu w górach na Podhalu | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Wesele w Kraina Smaku Grzegorza Lelka – Zdjęcia ze ślubu w górach na Podhalu

Zabieram Was dziś w podróż w Tatry gdzie Gabriela i Patryk, mimo, że pochodzą z innych części Polski zorganizowali swoje 3 dniowe wesele. Dzięki takim ślubom jak ten nabieram siły i resetuję się w środku sezonu. Było to zdecydowanie najlepsze wesele 2018 roku, które miałem przyjemność dokumentować.

Wesele Zakopane Kraina Smaku - Ślub w górach 78

Ślub w Zakopanem

Para Młoda udowadnia, że samodzielnie można zorganizować ślub w oddalonym o setki kilometrów wymarzonym miejscu. I można niczym spinaczem, który widzicie na pierwszym zdjęciu dopiąć wesele do najdrobniejszego szczegółu. Przygotowania, ślub i wesele odbyło się praktycznie w tym samym miejscu, bo Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik znajduje się po drugiej stronie drogi.

Ślub w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik

To zdecydowanie kościół idealny na ślub. Całą jego wschodnią część stanowią witraże pięknie przepuszczające naturalne światło. Do tego drewno, pięknie rzeźbione przez góralskie ręce dopełniają klimatu.

Wesele w górach z DJ’em w Krainie Smaku Grzegorza Lelka

Czy można zrobić wesele w górach bez góralskiej kapeli? Można! I może to być rzeczywiście niesamowicie gorąca impreza. Popis kolejny raz (piszę kolejny bo spotkaliśmy się przypadkowo w miesiąc po wspólnym weselu w Warszawie z Damianem Chabrosem – “Wodzirey”) dał Damian, który w kunszcie wodzireja ma mało sobie równych. No i ta kuchnia! Najlepsze potrawy weselne ever! Kraina Smaku – robicie to dobrze!

Spodobały Ci się zdjęcia? Chciałabyś abym to za sfotografował Wasz ślub i wesele?

Napisz śmiało przez FORMULARZ

Komentarze

[…] diety i schematy żywienia. Ważna w odżywianiu jest konsekwencja. W związku z tym, wesele nie stanowi dla części gości odstępstwa od stosowania konkretnych zaleceń żywieniowych. […]