Wesele w Hotel Kocierz & SPA | zdjęcia ślubne | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Lato już się powoli kończyło. Słońce miało coraz bardziej jesienne barwy. A my otoczeni naturą, lasem i widokiem z góry Kocierz bawiliśmy się do rana na międzynarodowym polsko-irlandzkim weselu Joanny i Garion’a. To kolejny krok w ich niesamowitej historii. A wszystko zaczęło się od…

Irlandzki wieczór kawalerski James’a w Krakowie

James to przyjaciel głównego bohatera dzisiejszej opowieści. Oboje pochodzą z Irlandii. Jednak na ich losy mocny wpływ wywarł Kraków. To do Krakowa właśnie James zaprosił swojego przyjaciela na swój wieczór kawalerski. Jak potem na ślubie podczas przemowy na wesele opowiadał – Garion przyjechał na ten wieczór z Irlandii rowerem ponad 2000km, przypiął rower w uliczce przy rynku i… został w Krakowie już na kolejne 6 lat bo zapomniał gdzie zostawił swój pojazd! Tak się potoczyło, że na jednej z Krakowskich ulic poznał Joannę i te 6 lat od pamiętnego wieczoru kawalerskiego wszyscy spotkaliśmy się w Hotel Kocierz i Spa na pięknym weselu.

Wesele w Hotel Kocierz & SPA

Zdecydowanie Kocierz to czołówka miejsc na mapie Polski do organizacji wesela ze wspaniałymi widokami. Piękny taras połączony z rustykalną salą weselną stwarza możliwości do organizacji ślubu w plenerze i wesela w jednym miejscu. Piękne górskie apartamenty, strefa spa i widok na szczyty Beskidu Małego to świetne miejsca na ślub i wesele w górach. Romantycznie, rustykalnie i tradycyjnie – doskonała przestrzeń na zabawę weselną lub też ślub humanistyczny w górach!

Joanna i Garion zdecydowali się na rustykalny klimat, pokazanie nieco góralskich tradycji oraz zadbali o najlepsze irlandzkie i polskie trunki. Nie wspomniałem Wam – wspólnie prowadzą ciekawą inicjatywę w Krakowie – Taste Vodka Cracow! Na weselu w Kocierzu nie zabrało dobrej Irlandzkiej Whiskey i Polskiej Wódki z najwyższej półki.

Sesja ślubna w dniu ślubu w Kocierz Hotel & SPA

Kocierz Hotel & SPA to magiczne miejsce – otoczony lasem pozwolił nam na zrobienie 15 minutowej sesji ślubnej w dniu ślubu nieopodal sali tanecznej. Dalej zobaczycie jak pięknie zaświeciło nam zachodzące Słońce i zdjęcia ślubne Asia i Garion będą z wypiekami oglądać przez wiele lat po ślubie.

SHARE
Komentarze