Ślubna sesja stylizowana w kolorze Living Coral Pantone® | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna
Dekoracja ślubu wedding planner w kolorze living coral - złote sztućce i paperetia ślubna w Łodzi

Sesja stylizowana

to coraz częściej spotykana forma pokazania się Parze Młodej jako potencjalny wykonawca zaangażowany w przygotowanie ślubu i wesela. Są one źródłem inspiracji przy organizacji wesela dla Narzeczonych a zarazem okazją do integracji lokalnych firm branży ślubnej! 

Tym razem spotkaliśmy się w Przerwa Event & Catering w Łodzi a przyjechaliśmy z całej Polski bo oprócz przedstawicieli branży ślubnej z województwa Łódzkiego przybyliśmy z Trójmiasta, Radomia i Rzeszowa. Całość skoordynowały konsultantki ślubne – Gotowe na Ślub – Anna i Aleksandra Ułańskie.

Pastelowe dekoracje na wesele w Przerwa Design w Łodzi

Tematem przewodnim naszej sesji było wesele w kolorze Living Coral ogłoszone przez firmę Pantone® jako kolor przewodni w modzie w roku 2019. Na okrągłym i prostokątnym stole zagościły pastelowe barwy przełamane flamandzką czerwienią i dostojnym złotem. Całość cudownie pasuje do romantycznego i glamour stylu wesela. Papeteria ślubna idealnie dopasowała się do motywu przewodniego i kolorystycznego wesela.

Pastelowa suknia ślubna top 2019 w innym kolorze niż biały

Subtelność to zdecydowany wspólny mianownik tej sesji. Dlatego łódzkie wedding plannerki zdecydowały się znaleźć unikalną suknię ślubną. Te poszukiwania zaprowadziły je aż do Trójmiasta do salonu Renaty. Idealny pastelowy kolor sukni ślubnej dopełnił sensualną urodę Panny Młodej, która na sesje przyleciała aż z Norwegii! Granatowy garnitur z delikatnym wzorem od Giacomo Conti współgrał z kolorami sesji.

Suknia Ślubna w odcieniu pasującym do koloru roku living coral, kwiaty na stoły, oprawa florystycznapapeteria i dodatki co razem tworzy aranżacje stołu weselnego to całokształt, przy którym można eksperymentować z kolorami. Living Coral Pantone® pasuje do motywu wesela romantycznego i glamour. Ten kolor wpletliśmy też w drugiej aranżacji tej sesji stylizowanej łącząc go z motywem tropikalnym i greenery.

 

Wolny termin fotograf ślubny

Firmy ślubne zaangażowane w utworzenie sesji stylizowanej:

SHARE
Komentarze