Sesja zdjęciowa za granicą - Malta | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Sesja narzeczeńska za granicą – na Malcie

Malta i Gozo to przepiękne i łatwo dostępne miejsca na krótki urlop. Wracałem już tam po raz kolejny aby zimą spędzić kilka ciepłych dni daleko od Polski. Tym razem urlop połączyłem z sesją narzeczeńską dwójki wspaniałych ludzi – Diamente z Litwy oraz rodowitego Maltańczyka – Andrew. Spotkaliśmy się na 10 minut przed zachodem słońca na plaży Paradise Bay na północnej części Malty. Zobacz zdjęcia a na końcu przeczytaj jeszcze kilka słów ode mnie.

[privGallery id=47]

Ślub za granicą na plaży na Malcie?

Malta też jest łatwym miejscem do organizacji ślubu na plaży – takie uroczystości plenerowe odbywają się tutaj najczęściej. Zadbajcie tylko aby miejsce ślubu było w oddali od plażowiczów aby uniknąć gapiów w slipkach i zachować romantyczny nastrój ślubu. W organizacji takiego ślubu może pomóc Wam hotel bądź lokalny wedding planner.

Sesja ślubna za granicą

Często rozmawiając z narzeczonymi pytacie mnie o opcję sesji ślubnej / sesji poślubnej za granicą. Jest to ciekawa opcja i coraz bardziej dostępna. Bilety w ciepłe strony na sesję zdjęciową na Maltę czy do Mediolanu, Barcelony lub Lizbony kosztują często mniej niż bilet PKP z Krakowa do Warszawy. Świetnym kierunkiem na sesję ślubną za granicą jest Islandia i Szkocja. Mają niesamowity tajemniczy charakter – często wpisujący się w osobowość Pary Młodej na zdjęciach ślubnych i na sesji narzeczeńskiej.

Jak znaleźć fotografa za granicą?

Najlepszym sposobem na znalezienie dobrego lokalnego fotografa jest prześledzenie trzech portali zrzeszających topowych fotografów. Dzięki temu macie pewność, że zdjęcia z plenerowej sesji ślubnej za granicą będą dobrej jakości i w dobrym stylu.

Znajdziecie ich na portalach:

ISPWP – Prestiżowe Międzynarodowe Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych

MyWed – Portal Ślubny zrzeszający dobrych fotografów na całym świecie

JunebugWeddings – Najlepsi boho fotografowie

Też żadnym problemem jest dla mnie przylecenie na taką sesję zagraniczną (co często jest w tej samej cenie co stawki lokalnych fotografów). Napiszcie do mnie gdzie i kiedy chcielibyście stworzyć taką pamiątkę i wspaniale się bawić!

SHARE
Komentarze