Sesja ślubna w Rzymie - fotograf | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Sesja ślubna w Rzymie – fotograf na Watykanie

Złote Słońce i gwar miejskiego poranka przepełniony zapachem espresso i trąbieniem małych samochodów. Rzym. Pełen sprzeczności. W tym mieście skrajne piękno miesza się z pałętającymi się wszędzie zanieczyszczeniami. Jednak jest to doskonałe miejsca na sesję ślubną – zdjęcia ślubne wychodzą tu wyjątkowo.

Organizacja ślubu w Rzymie

Rome, Rome, Rome – miasto romansów, intryg. Świadek historii Świata i minionych dni. Ślubny wybór Par Młodych z całego świata. Coraz częściej głośne krzyki rzymian Auguri lecą w stronę mieszkańców Polski, USA czy dalekiej Azji, którzy zdecydowali się na sesję – plener ślubny w Rzymie. Anna i Marcin przylecieli do wiecznego miasta z Wrocławia i tu była ich ceremonia ślubu – ich zdjęcia ślubne znajdziesz klikając w link: Polski ślub w Rzymie – fotograf ślubny.

Polski fotograf na ślub w Rzymie

Jako fotograf ślubny w Rzymie realizowałem ich reportaż ślubny oraz sesje plenerowa, której efektem są poniższe zdjęcia ślubne. Anna na sesję fotograficzną w Rzymie przygotowała suknię ślubną szytą indywidualnie we Wrocławskiej pracowni. Jej suknia ślubna była nieco inna – zobaczycie ją w reportażu ślubnym z Watykanu, do którego linkowałem wyżej. Fotograf ślubny dba o to aby pokazać tak ważne detale – miasto musi współgrać z detalami. Gesty Pary Młodej muszą oddawać uczucia. Fotografia ślubna ma właśnie ukazać spójność i naturalność a fotograf powinien być czuły na takie detale. Zapraszam na spacer po Rzymie, który był tylko tłem dla sensualności tej dwójki małżonków.

Fotograf ślubny: Piotr Hołowienko | thisday.pl

Miejsce sesji – plener ślubny: Rzym, Watykan, Kapitol, Forum Romanum, Colosseum, Piazza Navona, Metro, Roma

Najważniejsza jest Wasza pamięć o dobrze spędzonym czasie razem – otuleni miłością. To najcenniejsza pamiątka. Jakie zadanie mam ja jako Wasz fotograf ślubny? Mam sprawić, że Wy poczujecie się dobrze w moim towarzystwie na tyle abyście swobodnie z zamkniętymi oczami pozwolili sobie na dotyk, czułość i sensualność. Dlatego to właśnie robię na ślubach i sesjach plenerowych. Uwieczniam dla was momenty dobrze spędzonego czasu. A Rzym i miłość to jego gwarancja!

Co robi polski fotograf ślubny w Watykanie? Szukam sposobności aby mieć już tutaj tyle zleceń aby móc swobodnie na stałe przeprowadzić się z Żoną Dorotą i córką Małgorzatą. Często podróżuję fotografując śluby we Włoszech, w Danii, Anglii czy Polsce. Kocham Neapol i smak tej wyjątkowej pizzy! Rzym zachwyca mnie swoją carbonarą. Sesje w tym mieście to magia! Czekam aż mój blog będzie pękał w szwach a fotografia ślubna nabierze kolorów pomarańczy i zieleni rzymskich drzew.

Mój blog zawiera też zdjęcia z innych ślubów za granicą – na przykład ze ślubu na klifie w Danii czy międzynarodowego ślubu w Anglii. Fotografowie, którym nie straszna a wręcz pasjonująca jest fotografia ślubna za granicą nazywają siebie Destination Wedding Photographer. Przygoda! Niczym za czasów Rzymskiej świetności – podróż często w nieznane aby poznać ludzi i jako fotograf ślubny przywieźć od nich nowe skarby do pokazania światu.

SHARE
Komentarze