Rustykalne wesele - Witkowa Chata Kraków | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Rustykalne Wesele w Witkowej Chacie w Krakowie

Jest takie miejsce na obrzeżach Krakowa, gdzie oczko wodne odbija szeleszczące na wietrze liście drzew. Pary Młode często organizują tutaj śluby cywilne w plenerze w Krakowie. Tym razem Marta i Maciej wraz z Magdaleną Kurłowicz z Kurlovicz Wedding Planner zaprosili mnie abym sfotografował ich dopiętą na ostatni guzik ceremonię w pobliskim cudownym kościele oraz rustykalne wesele, z minimalistycznymi akcentami tulipanów w probówkach na weselnym stole oraz bogactwem słodkiego stolika od krakowskiej weselnej cukierni Moder Artystyczne Wypieki.

Wszystko zaczęło się od makijażu ślubnego w ON RED – krakowskiej pracowni fryzjersko-kosmetycznej

on red makijaż I fryzura ślubna kraków

Pracownia fryzjerska ON RED mieści się na uroczej ulicy Masarskiej w Krakowie. Jak piszą sami: “została stworzona z fascynacji do sztuki fryzjerskiej.” ale zobaczycie sami, że make-up ślubny jaki stworzyły dla Marty jest zachwycający! Ale to zobaczycie na zdjęciach z przygotowań ślubnych nieco niżej. Zobaczycie tam też rodzinną atmosferę jaka panowała w trakcie przygotowań do ślubu.

Ceremonia ślubna z rustykalnymi akcentami w Krakowskim kościele

Wedding Planner Magdalena Kurlovicz nieopodal Witkowej Chaty znalazła prawdziwą kościelną perełkę idealnie wpisującą się w styl Pary Młodej. Bardzo istotną kwestią jest spójność w każdym elemencie ślubu i wesela. Nie wyobrażam sobie rustykalnej sukni ślubnej w nowo wybudowanej bryle kościoła.

[privGallery id=36]

Organizacja ślubu i wesele – Kurlovicz Wedding Planner

Fotograf ślubny – Thisday.pl

Miejsce wesela – Witkowa Chata na wesele przy Hotelu Witek

Słodki Stolik od Moder Artystyczne Wypieki

SHARE
Komentarze