Jakie pytanie zadać fotografowi ślubnemu? | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna
Please check the shortcode. It seems to be wrong

Administratorem Państwa danych osobowych jest Piotr Hołowienko z siedzibą w Rzeszowie e-mail: biuro@thisday.pl tel: 888167956

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, analiza odwiedzin, przygotowanie oferty usług ślubnych i kontakt z potencjalnym klientem.

Wysyłając formularz kontaktowy zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotr Hołowienko z siedzibą w Rzeszowie e-mail: biuro@thisday.pl tel: 888167956. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania. Oświadczają Państwo również, że wiedzą o tym, że:

  • Mają Państwo prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  • Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych są Google Analytics, Facebook, Piotr Hołowienko.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 15 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych lub czasu potrzebnego do świadczenia usług, lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.