Warsaw Polo Club – miejsce Anny i Piotra na wesele pod Warszawą - Piaseczno | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Warsaw Polo Club – wesele Anny i Piotra pod Warszawą – w Piasecznie

Zabawę weselną zorganizować można w rustykalnej stodole, klasycznym pałacyku, klimatycznym gościńcu, nowocześnie pod chmurką, można też na miejsce swojego wesela wybrać… Warsaw Polo Club, czyli Warszawski Klub Polo! Zobaczcie, jak wyglądał dzień Anny i Piotra w tym dosyć nietypowym, ale jakże wyjątkowym, miejscu i dlaczego przed wykonaniem reportażu miałem niemałą tremę!

Warsaw Polo Club – wyjątkowe miejsce na wesele 

Za moment obejrzycie zdjęcia z wesela w Warsaw Polo Club. Gdy już to zrobicie, powiedzcie mi, proszę, czy można być bardziej czarującym i jednocześnie skromnym od Anny i Piotra? 🙂 Nie można! A czy dekoracje ślubne mogą zdradzać charaktery młodych? Coś w stylu – pokażcie mi swoje dekoracje ślubne, a powiem Wam, kim jesteście? 😉 Widocznie mogą! Wszystkie dodatki, wystrój sali, a nawet suknia ślubna z Po Prostu odzwierciedlały wysublimowany gust młodych, ale przede wszystkim ich zamiłowanie do wyrazistego minimalizmu i naturalności. Wyrazistego, bo akcentem wśród dekoracji były… cytryny! Zdobiły stoły, a nawet podwieszone były na ścianie! Super pomysł! 

 

Sam Warsaw Polo Club to oczywiście miejsce słynące z gry rozgrywanej konno, ale i lokalizacja niedaleko Warszawy, w której zorganizować można wesele marzeń. Dookoła pokaźnych i klimatycznie urządzonych posiadłości rozlegają się nieobjęte wzrokiem połacie starannie wystrzyżonego trawnika – boiska do gry w polo. Nam połacie te umożliwiły relaks z dala od gwaru miasta i odpoczynek wśród cieszącej oko zieleni. Żałuję jedynie, że żaden majestatyczny ogier ani klacz nie przyszły zapozować nam do zdjęcia!   

Wesele w Warsaw Polo Club – trema, jakiej nigdy nie ma!

Na początku wspominałem o tremie, której doświadczyłem na chwilę przed weselem w Warsaw Polo Club. Było to dziwne uczucie wewnętrznego mrowienia, które nie uniemożliwiło mi pracy, a zmotywowało do działania na trzech tysiącach obrotów i poszukiwania jeszcze bardziej różnorodnych kadrów. Powodem mojego ożywiającego stresu była jedna, jedyna osoba – ojciec pana młodego. Dlaczego? Bo okazało się, że jest nim jeden z najlepszych polskich… fotografów i reportażystów filmowych. Teraz rozumiecie, że wykonywanie reportażu w obecności wielokrotnie nagradzanego fotografa i reżysera było niemałym wyzwaniem? 🙂

Sesja w dniu ślubu w Warsaw Polo Club – w 5 minut dzieje się magia

Korzystając z okazji zachodzącego Słońca i manewrowania autobusu z gośćmi weselnymi przed wjazdem na teren Weddings by Warsaw Polo Club mięliśmy z Anną i Piotrem czas na papierosa i kilka swobodnych, przepełnionych naturalnością i uczuciami zdjęć na sesji w dniu ślubu. Humor Piotra połączona z delikatnością i zeszklonymi oczami Anny, dopieszczona błyskiem zachodzącego Słońca i bukietem ślubnym namalowała piękne zdjęcia. Przekonajcie się sami oglądając poniższy reportaż ślubny z Warsaw Polo Club.

Wesele w Warsaw Polo Club, towarzyszące wielkiemu dniu Anny i Piotra chillout, naturalność i szczęście, a przede wszystkim – parę młodą – wspominać będę bardzo, bardzo pozytywnie! I jeszcze raz dziękuję im za zaufanie i świetnie spędzony dzień. 

Piotr.

 

SHARE
Komentarze