Warsaw Polo Club – miejsce Anny i Piotra na wesele pod Warszawą - Piaseczno | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Warsaw Polo Club – wesele Anny i Piotra pod Warszawą – w Piasecznie

Zabawę weselną zorganizować można w rustykalnej stodole, klasycznym pałacyku, klimatycznym gościńcu, nowocześnie pod chmurką, można też na miejsce swojego wesela wybrać…Warsaw Polo Club, czyli Warszawski Klub Polo! Zobaczcie, jak wyglądał dzień Anny i Piotra w tym dosyć nietypowym jak na wesele miejscu, ale jakże wyjątkowym i dlaczego przed wykonaniem reportażu miałem niemałą tremę!

Warsaw Polo Club – wyjątkowe miejsce na wesele 

Za moment obejrzycie zdjęcia z wesela w Warsaw Polo Club. Gdy już to zrobicie, powiedzcie mi, proszę, czy można być bardziej czarującym i jednocześnie skromnym od Anny i Piotra? Nie można! A czy dekoracje ślubne mogą zdradzać charaktery młodych? Coś w stylu – pokażcie mi swoje dekoracje ślubne, a powiem Wam, kim jesteście? Widocznie mogą! 

Wszystkie dodatki, wystrój sali, a nawet suknia ślubna po prostu odzwierciedlały wysublimowany gust młodych, ale przede wszystkim ich zamiłowanie do wyrazistego minimalizmu i naturalności. Wyrazistego, bo akcentem wśród dekoracji były… cytryny! Zdobiły stoły, a nawet podwieszone były na ścianie! Super pomysł  i przyznam, że pierwszy raz miałem okazję zobaczyć tego typu dekoracje na sali weselnej.

Warsaw Polo Club to oczywiście miejsce słynące z gry w polo, która rozgrywana jest konno. Klub Polo położony jest w Jaroszowej Woli, czyli w bardzo bliskiej odległości od Warszawy, w której zorganizować można wesele marzeń. Dookoła pokaźnych i klimatycznie urządzonych posiadłości rozlegają się nieobjęte wzrokiem połacie starannie wystrzyżonego trawnika – boiska do gry w polo. Nam połacie te umożliwiły relaks z dala od gwaru miasta i odpoczynek wśród cieszącej oko zieleni. Żałuję jedynie, że żaden majestatyczny ogier ani klacz nie przyszły zapozować nam do zdjęcia!

Sama sala weselna umiejscowiona jest w sercu Warsaw Polo Club i sprawia, że przebywanie w niej może dostarczyć wielu pozytywnych doznań. Z jej panoramicznych okiem rozciera się widok na tereny zielone, w tym na boisko do polo. Jednak to miejsce nabiera wyjątkowego klimatu tuż po zmroku, ponieważ wtedy podświetlane są stare dęby oraz ogród na patio z zieloną, pergolą, która również ozdobiona jest lampionami. 

Przebywając tam, naprawdę można poczuć magiczny klimat tego miejsca. Wnętrze sali jest neutralne, utrzymane w bieli, bez nadmiernej ilości ozdób, więc z pewnością daje to też duże możliwości w przypadku dekoracji, ponieważ każdy może stworzyć taki klimat, jaki mu się spodoba. Wesele w stylu klasycznym, glamour, pałacowym,
boho, czy nawet rustykalnym – wszystko da się tutaj zorganizować.  

Wesele w Warsaw Polo Club – trema, jakiej nigdy nie ma!

Na początku wspominałem o tremie, której doświadczyłem na chwilę przed weselem w Warsaw Polo Club. Było to dziwne uczucie wewnętrznego mrowienia, które nie uniemożliwiło mi pracy, a zmotywowało do działania na trzech tysiącach obrotów i poszukiwania jeszcze bardziej różnorodnych kadrów. Powodem mojego ożywiającego stresu była jedna, jedyna osoba – ojciec pana młodego. Dlaczego? Bo okazało się, że jest nim jeden z najlepszych polskich… fotografów i reportażystów filmowych. Teraz rozumiecie, że wykonywanie reportażu w obecności wielokrotnie nagradzanego fotografa i reżysera było niemałym wyzwaniem?

Sesja w dniu ślubu w Warsaw Polo Club – w 5 minut dzieje się magia

Warsaw Polo Club to bardzo rozległy teren, który został bardzo dobrze zagospodarowany. Nie brakuje tutaj również terenów zielonych, co sprawia, że można świetnie wykorzystać to miejsce do sesji ślubnej i to w dniu ślubu. To z pewnością ucieszy się też wiele par, które nie chcą tracić dodatkowego dnia na szukanie idealnego miejsca na plener, a tym bardziej na same przygotowania, które potrafią nie tylko zająć sporo czasu, ale również trochę pieniędzy, szczególnie w przypadku pań, które pragną odzwierciedlić swój wygląd z dnia ślubu. Dlatego, zanim wybiorą się na swoją sesję ślubną w plenerze, najpierw odwiedzają po raz kolejny wizażystkę oraz fryzjera, a to generuje często też stres, bo po raz kolejny trzeba tracić dużo czasu. Aby tego uniknąć, warto zawsze brać pod uwagę możliwości, jakie dają poszczególne miejsca, a muszę przyznać, że Warsaw Polo Club daje ich całkiem sporo.

Na weselu Anny i Piotra postanowiliśmy wykorzystać klimat tego wyjątkowego miejsca, żywe kolory, a także właśnie zachodzące Słońce i manewrowania autobusu z gośćmi weselnymi przed wjazdem na teren Weddings by Warsaw Polo Club. Wystarczyło nam kilka minut, by stworzyć fantastyczne ujęcia. Tym samym Anna i Piotr nie musieli już zostawiać swoich gości, bo sesja ślubna zrobiła się w mgnieniu oka. Na zdjęciach możecie zobaczyć swobodę, naturalność, a także uczucia, które przepełniały Annę i Piotra. Humor Piotra połączona z delikatnością i zeszklonymi oczami Anny, dopieszczona błyskiem zachodzącego Słońca i bukietem ślubnym namalowała piękne zdjęcia. Przekonajcie się sami oglądając poniższy reportaż ślubny z Warsaw Polo Club.

Wesele w Warsaw Polo Club, towarzyszące wielkiemu dniu Anny i Piotra chillout, naturalność i szczęście, a przede wszystkim – parę młodą – wspominać będę bardzo, bardzo pozytywnie! I jeszcze raz dziękuję im za zaufanie i świetnie spędzony dzień.

Piotr.

[privGallery id=54]

 

SHARE
Komentarze