Subtelna sesja ślubna Warszawa. Fotograf ślubny na wesele | thisday.pl

Sesja Ślubna w Warszawie. Fotograf na ślub i wesele.

sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf

Deszczowa Stolica nie była wyrozumiała w ten sierpniowy dzień. Ale Kamili i Maciejowi aura nie przeszkadzała, aby na zdjęciach ślubnych wyglądać dobrze. Ich naturalność podczas sesji poślubnej w Warszawie wygrała z deszczem i niepogodą. Para Młoda pokazała jak blisko i czule można spędzić kilka godzin sesji w Warszawie. Najpierw w śródmieściu stworzyliśmy iście Paryski klimat, w który genialnie wpasowała się doskonała figura Panny Młodej w zachwycającej i seksownej sukni ślubnej od Agaty Wojtkiewicz. Deszcz dodał tylko klimatu zdjęciom ślubnym. 

sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf

Miejska sesja ślubna w Warszawie

Wybraliśmy się też na Plac Europejski, czyli jednego z piękniejszych miejsc w Warszawie, aby wykonać tam kilka zdjęć ślubnych wśród wieżowców. O tej porze roku jest tutaj wyjątkowo pięknie, można nacieszyć oczy zielenią, a także wieżowcami, które w ich towarzystwie wyglądają o wiele piękniej. Wizyta na Placu Europejskim pozwoliła nam przy okazji wpisać w pamięć Pana Młodego dobre wspomnienia czasu sesji ślubnej z ukochaną, które wracać do Niego będą, gdy spoglądać będzie z okna wieżowca na Placu Europejskim w Warszawie.

sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf

oferta fotografa ślubnego cena

Sensualne kadry z sesji ślubnej na prawym brzegu Wisły w Warszawie.

Na moment zachodu Słońca oraz mrok wieczora wybraliśmy się na zdjęcia ślubne nad Wisłą. Prawy brzeg pod mostem Piłsudskiego to doskonałe miejsce, aby pobyć czule we dwoje (w obecności fotografa ślubnego) i zapomnieć o pośpiechu Warszawskiego życia. To zdecydowanie jedne z moich ulubionych plenerów ślubnych. Warszawa w tle, Wisła i dotyk, czułość, namiętność i zmysłowość zakochanych. Miasto i miłość <3 Czysta miłość…

sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf stadion narodowy sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf sesja ślubna warszawa Wojtkiewicz suknia fotograf

oferta fotografa ślubnego cena

Fotograf na ślub i wesele z Warszawy

eśli planujecie ślub lub sesję ślubną w Warszawie lub okolicy zapraszam abyście do mnie napisali. Jestem fotografem, który pracuje na ślubach i weselach w Warszawie. Zdjęcia ślubne to moja specjalność.

Sesja ślubna w centrum Warszawy kojarzy się z obecnością wielu postronnych Warszawiaków dookoła Pary Młodej. Ich obecność może również wzbudzić zawstydzenie, czy też stres u Młodej Pary, a to niestety później widać na zdjęciach. Warto więc, aby fotograf ślubny z Warszawy znał miejsca, gdzie zakochani będą czuli się swobodnie – szczególnie na początku zdjęć, gdy dopiero Młoda Para zaczyna się oswajać z obiektywem.

Wiele moich Par Młodych mieszka za granicą, jednak na miejsce ślubu i wesela wybierają okolice Warszawy. Jako fotografa ślubnego proszą mnie abym podczas reportażu lub sesji poślubnej na zdjęciach oddał klimat Warszawy. Obowiązkowo zabieram ich wtedy na ul. Piękną aby pokazać mieszankę Paryskiej dostojności, 

Nowojorskiego pośpiechu i reliktu – Pałacu Kultury i Nauki. Architektura miasta stanowi dobre tło do zdjęć ślubnych w Warszawie. Fotografując sesję ślubną w Warszawie pamiętam, że stolica to nie tylko Stare Miasto, ale też nowoczesne biurowce i zbalansowane parki – choćby ukochany przeze mnie w kontekście plenerów ślubnych – park Krasińskich. Sesja narzeczeńska i ślubna mają tam cudowny glamour charakter. Jednak park Krasińskich ma też wiele innych pięknych miejsc i profesjonalny Fotograf Warszawa chętnie Wam je wszystkie pokaże.

Jest szczególnie urokliwy na wiosnę, bo właśnie wtedy przyroda budzi się do życia, kwiaty i krzewy zaczynają kwitnąć, w tym również bzy, których akurat w parku Krasińskich jest całkiem sporo. Takie otoczenie z pewnością przypadnie do gustu tym parom, które kochają naturą, zieleń, czy roślinność, więc Park Krasińskich równocześnie może stać się idealną pamiątką ślubną w stylu boho, czy klasycznym.

Sesja narzeczeńska w Warszawie

Na sesję narzeczeńską w Warszawie warto przeznaczyć chwilę czasu, a najlepiej na ten dzień nie robić żadnych planów, ponieważ taka przygoda pozwala nie tylko otrzymać piękne zdjęcia narzeczeńskie, ale przede wszystkim oswoić się z obiektywem i poznać lepiej fotografa ślubnego. Warszawa ma ten plus, że w każdej chwili i w każdym miejscu, w którym fotografujemy możemy znaleźć doskonałą kuchnię bądź kawę – na krótki odpoczynek i poznanie się bliżej. 

Jeśli zatem przeznaczycie cały dzień na to, aby zapewnić sobie najlepszą sesję narzeczeńską, to również nie będziecie się stresowali tym, że goni Wasz czas. W pełni będziecie mogli się odprężyć, a także cieszyć się nowym doznaniem i w pełni czerpać z radości, jaką daje sesja narzeczeńska w Warszawie z profesjonalnym fotografem ślubnym.

Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną w Warszawie:

 • Biblioteka Uniwersytecka – Uniwersytet Warszawski
 • Łazienki Królewskie – tutaj należy spytać o pozwolenie na sesję.
 • Muzeum – Pałac w Wilanowie
 • Dach Centrum Nauki Kopernik i okolice
 • Gmach uczelni – Politechniki Warszawskiej.
 • Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.
 • Park Krasińskich
 • Park Skaryszewski
 • Park Ujazdowskich
 • Stare Miasto w Warszawie
 • Prawy brzeg Wisły
 • Kampinoski Park Narodowy
 • Park Szczęśliwicki
 • PAN – Ogród botaniczny w Powsinie
 • Multimedialny Park Fontann i Podzamcze

Reportaż ślubny fotografa z Warszawy

Aby profesjonalista mógł stworzyć wyjątkowy reportaż ślubny z tego wyjątkowego dnia, musi towarzyszyć Młodej Parze przez cały dzień. Fotograf ślubny Warszawa zatem zaczyna swoją pracę w dniu ślubu już około godziny 10-11 i na początek pojawia się na przygotowaniach Panny Młodej przed ślubem. Make Up w Warszawskiej pracowni artystycznej lub w domu Panny Młodej to doskonały moment, aby Panna Młoda przekonała się, że ze strony fotografa ślubnego będzie miała wsparcie do samego końca jego pracy na weselu. 

Fotograf w tym czasie ma okazję do napisania rozpoczęcia/wstępu do historii tego dnia. Pełni jednak rolę obserwatora i wszystkie najważniejsze momenty wychwytuje, nie prosząc przy tym o pozowanie. Zdjęcia mają być całkowicie naturalne, pozbawione pozowania, czy też sztucznej atmosfery. Dlatego najlepiej, żeby nikt nie zwracał na niego uwagę, tylko skupił się na przygotowaniach. Poruszając się po ulicach Warszawy fotograf ślubny przemieszcza się też do Pana Młodego, by uchwycić również momenty z przygotowań, które trwają w jego domu. 

Następnie wraca do domu lub hotelu w Warszawie, w którym to czeka Panna Młoda ze swoimi druhnami na ślub. Fotograf dokumentuje detale ślubne – piękną suknię ślubną, biżuterię i rzeczy mówiące więcej o pasjach narzeczonych. Następnie warto zaaranżować first look na osobności, tak aby Para Młoda miała chwilę dla siebie przed błogosławieństwem i ślubem w jednych z Warszawskich kościołów, cerkwi, urzędu stanu cywilnego lub w plenerze. 

Na rynku ślubnym w Warszawie i okolicach funkcjonuje bogactwo przepięknych okolic.

Miejsca na wesele w Warszawie:

 • Klub Mila
 • Restauracja Belvedere
 • Endorfina Foksal
 • Reduta Banku Polskiego
 • Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią
 • Narvil Hotel
 • Zagroda Ojrzalin
 • Pałac Rozalin
 • Stalowa 52
 • Zacisze Anny Korcz
 • Cicha 23
 • Folwark Ruchenka
 • Villa Foksal
 • Górki Zielone
 • Villa Omnia
 • Spokojna 15
 • Amber Room
 • Stara Oranżeria
 • Folwark u Różyca
 • Osada Młyńska
 • Klub Bankowca
 • Pałac Zdunowo
 • Forteca Kręgliccy
 • Park Cafe Konstancin
 • Villa Julianna
 • Warsaw Polo Club
 • Hotel Bristol
 • Złotopolska Dolina

Te piękne miejsca na wesele w Warszawie i okolicy zachwycają, a to jest jednoznaczne, z tym że nie tylko stwarzają okazję do dobrej zabawy, ale również do pięknych ujęć. Fotograf Warszawa oczywiście zajmie się wychwyceniem najpiękniejszych momentów również z samego przyjęcia weselnego, uchwyci emocje i uczucia, które towarzyszą Młodej Parze podczas pierwszego tańca, krojenia tortu, czy podziękowań dla rodziców. 

Poza tym pamięta również o gościach, czyli o osobach, które towarzyszą im w tym wyjątkowym dniu – chwyci ich w tańcu, w szampańskim nastroju, a także w chwilach wzruszenia, które pojawiają się przy okazji podziękowań dla rodziców.

Doświadczenie i styl fotograf ślubnego z Warszawy

Niesamowicie istotnym elementem wyboru fotografa na wesele w Warszawie jest upewnienie się, że macie do czynienia z osobą profesjonalną, która nie tylko jest w stanie poszczycić się doświadczeniem w pracy fotografa, ale również doświadczeniem w roli fotografa ślubnego. Musicie wiedzieć, że nie każdy fotograf sprawdza się w tego typu zdjęciach, ponieważ fotografii ślubna stanowi zupełnie odrębny gatunek. 

Aby stworzyć dobry reportaż ślubny, potrzeba odpowiednich umiejętności, ale także kreatywności i umiejętności obserwacji, ponieważ tylko wtedy można uchwycić najpiękniejsze momenty, które są przepełnione uczuciami, emocjami i naturalnością. Dlatego, gdy będziecie chcieli zapewnić sobie fantastyczne ujęcia, to musicie upewnić się, że wybrany przez Was Fotograf Warszawa to doświadczona osoba. 

W razie trudności z określeniem tego zawsze możecie poprosić o to, by Wam opowiedział coś o sobie. Cennym źródłem informacji mogą okazać się również opinie innych Młodych Par, z którymi miał okazję współpracować i w zebraniu takich informacji może Wam pomóc Internet, a w szczególności media społecznościowe, wyszukiwarka internetowa, czy tematyczne fora internetowe. 

Polecam również dokładne przeanalizowanie zdjęć ślubnych fotografa i stwierdzenie, czy styl obróbki i główne cechy zdjęć pasują do Was, jako narzeczonych szukających fotografa na ślub w Warszawie. Dlatego nie bójcie się prosić o zaprezentowanie dotychczasowych realizacji. Warto, żebyście dokładnie sprawdzili portfolio fotografa ślubnego, a nawet poprosili jego o pokazanie pełnej fotorelacji z jednego ze ślubów. Dzięki temu ustalić, czy styl jego pracy odpowiada Waszym oczekiwaniom, a wtedy również podjęcie ostatecznej decyzji nie będzie stanowiło takiego wyzwania. 

oferta fotografa ślubnego cena

Jeśli dotrwaliście do końca, to znak, że jesteście gotowi do kontaktu z fotografem i poznania oferty fotografa na ślub i wesele w Warszawie lub za granicą.

SHARE