Sesja narzeczeńska w lesie | thisday.pl | Fotografia ślubna

sesja narzeczeńska kraków

Pomysł na sesję narzeczeńską

W ostatnich latach Pary Młode coraz częściej decydują się na sesję narzeczeńską. Wcale się temu nie dziwię! To świetna okazja aby przed ślubem stanąć przed obiektywem i się z nim oswoić. Wiele osób “ostrzega” fotografa, że nie potrafią pozować i źle wychodzą na zdjęciach. Kłamią jak z nut bo zawsze gdy wracam po sesji i oglądam zdjęcia z sesji narzeczeńskiej na komputerze okazuje się, że są piękni i naturalni.

sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków

Sesja narzeczeńska w lesie

Otoczenie natury daje parom intymność i swobodę aby być ze sobą i pozwolić sobie na czułość. Zdjęcia w lesie odprężają i przełamują pierwsze lody.

sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków

Jak wygląda sesja narzeczeńska

Traktuję taką sesją jak wspólny spacer. Wtedy macie najwięcej czasu opowiedzieć mi jakie były Wasze początki. Poznajemy się i dobrze bawimy a ja ustawiam aparat i robię Wam zdjęcia. Możecie tańczyć, biegać czy się delikatnie przytulać – 100% naturalnie wychodząc na zdjęciach.

sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków

Jak się ubrać i przygotować do sesji zdjęciowej?

To częste pytanie do fotografa ślubnego. Tak widzicie na przykładzie tej sesji – możecie przygotować kilka stylizacji. Biała koszula, stonowane kolory co najważniejsze – dobrane w komplecie! Warto pokusić się na akcent i sprawić sobie piękny akcent taki jak wianek do sesji zdjęciowej.

sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków

SHARE
Komentarze