Sesja ciążowa | subtelne zdjęcia ciążowe w Rzeszowie i okolicy | studio
Zapytaj o sesję
biuro@thisday.pl

Dlaczego powinnaś dziś zadbać o luksusowe zdjęcia ciążowe?

  • zdjęcia ciążowe w eleganckiej formie ozdobią Twój Dom na lata. Pozostaną dla Twoich dzieci i wnuków jako główna pamiątka miłości Matki do Dziecka przez setki lat,
  • odświeżą Twoje spojrzenie na samą siebie w trakcie oczekiwania na dziecko. Przekonam Cię, że jesteś piękna i wyjątkowa,
  • nie wymagają umiejętności pozowania – z tego co mówią moje klientki doskonale prowadzę je na sesji i zawsze są zachwycone efektami,
  • zasługujesz na kilka godzin zadbania o Ciebie przez MUA, Stylistkę Fryzur i Fotografa,
  • jeśli tylko chcesz pokażesz światu, że jesteś we wspaniałym momencie swojego życia,
  • na zawsze zachowasz wspomnienia tych ulotnych chwil.

Sesja ciążowa Rzeszów, Łańcut.

Dzień dobry Piękna,
Nazywam się Piotr J. Hołowienko i jestem doświadczonym fotografem portretowym. Specjalnie na czas oczekiwania na dziecko oferuję moim Klientkom sesje ciążowe w artystycznym i eleganckim stylu. Czas sesji, jak same Panie w ciąży twierdzą, są niczym terapia i wewnętrzne nabranie sił na dalszy okres ciąży oraz poród a przede wszystkim to przekonanie o autentycznym pięknie tych 9 miesięcy czasu oczekiwania w ciąży na ukochane dziecko.

Jestem właścicielem osobistego studia portretowego i na sesję ciążową w Łańcucie – zaledwie 10 minut drogi od Rzeszowa. Fotografia ciążowa to dla mnie misja przekonywania o wewnętrznym i zewnętrznym pięknie Kobiety podczas gdy trwa sesja brzuszkowa. Rzeszów jest pełen pięknych Kobiet w ciąży a ja chcę, aby każda z Was miała pamiątkę tego czasu godną Waszego zaangażowania w przyniesienia na świat Dziecka. Zapraszam do kontaktu – każde pytanie jest dobre – chętnie pomogę w przygotowaniu do sesji ciążowej. W Łańcucie posiadam garderobę pełną ubrań na zdjęcia ciążowe oraz portretowe. Ubrania to suknie, sukienki, koronkowe narzutki, Boho sukienki do sesji ciążowej oraz dodatki do sesji ciążowej takie jak kapelusze czy korony. Wykonam również dla Ciebie sesję ciążową w plenerze.

Nie ograniczam się do robienia zdjęć ciążowych i sesji brzuszkowych w Rzeszowie, ale moje studio ciążowe jest mobilne – chętnie przyjadę do Twojego domu na terenie całej Polski.

Sesję ciążową w plenerze możemy zrobić wszędzie. Jak choćby w moim ukochanym miejscu na sesję ciążową w plenerze w Między Deskami pod Olsztynem lub nas Morzem.

Sesja brzuszkowa Między Deskami i nad Morzem 09

Indywidualne Warsztaty fotografii ciążowej

Organizuję również indywidualne warsztaty fotografii ciążowej. Jeśli jesteś fotografem chcącym robić piękne zdjęcia ciążowe napisz do mnie o szczegóły oferty warsztatów fotografii ciążowej w studio.

Sesja brzuszkowa Między Deskami i nad Morzem 08

Sesja ciążowa – wszystko na jej temat

Moment ciąży to tzw. „stan błogosławiony”. Jest to wyjątkowy moment życia każdej kobiety, który możemy nie tylko przeżywać w danym momencie, lecz także powracać do niego w dowolnym momencie, dzięki sesji ciążowej. Jest to profesjonalna usługa, która powstała na potrzeby wszystkich kobiet, które pragną uwiecznić na fotografii swój moment ciąży. Wszakże jest to pamiątka na całe życie, która pozwoli nam wrócić do pięknego momentu, jakim była ciąża.

Sesja ciążowa Rzeszów jest w pełni profesjonalną usługą, uwzględniającą indywidualne potrzeby kobiet. W samej sesji kobiety czują się komfortowo, pewne siebie i co najważniejsze atrakcyjnie. Dzięki temu chętnie pozują do zdjęć, które wykonywane są w przeróżnych formatach, zaczynając od sesji w sukienkach bądź dodatkach, kończąc na precyzyjnych ujęcia brzuszka ciążowego danej kobiety. Wszystko dopasowane jest do potrzeby i wizji kobiety, która bierze udział w konkretnej sesji. 

Sesja ciążowa – emocje, które towarzyszą nam w tym stanie

Emocje towarzyszą nam całe życie. Niemniej jednak jedną z bardziej pamiętnych w życiu kobiety, jest właśnie ta emocja powiązana z momentem ciąży. W tym aspekcie każda kobieta zgodzi się, że ciąża jest okresem wywierającym mocny wpływ na ich życie i samopoczucie. Ciąża to także wiele pięknych i trudnych momentów. My jednak skupiamy się na przedstawieniu jak najlepszej strony ciąży, który kobieta przeżywa przez zdecydowanie większą część swojego czasu.

Nasza sesja ciążowa studio Rzeszów gwarantuje nam wsparcie doświadczonego fotografa, który oferuje komfortowe studio na terenie Łańcuta. Jest to miejsce mieszczące się w atrakcyjnej lokalizacji, do której dojazd jest bezproblemowy. Samo studio jest w pełni wyposażone, oferując nam nie tylko profesjonalny sprzęt, lecz także wszelkie stylizacje, które mogą nam uatrakcyjnić naszą sesję ciążową. Sama sesja brzuszkowa w Rzeszowie trwa około 0:45 do 1,5 godziny czasu, więc nie jest to długa i wyczerpująca sesja.

Podczas sesji fotograf ciążowy jest otwarty na własne pomysły kobiet, które występują w sesji i mają swoją wizję zdjęć. Dzięki temu sama sesja nie jest sztywna, lecz w pełni spontaniczna i konstruktywna. Jeśli fotografowana kobieta widzi jakieś pomysły na atrakcyjne zdjęcia lub ujęcia swojego brzuszka, jak najbardziej może zaproponować zmiany w wykonywanej fotografii.

Sesja brzuszkowa w Rzeszowie – wygoda, jakość i pełna kultura podczas pracy

Intencją fotografa jest przygotowanie takiej sesji brzuszkowej, która będzie podobać się szczególnie osobie fotografowanej. Dlatego też możliwości na sesję ciążową są właściwie nieograniczone. Możemy wprowadzać swoje zmiany, pomysły a także realizować konkretne scenariusze na sesje, które wymyśli nam doświadczony fotograf. Bez względu na wybór drogi, zawsze chodzi o osiągnięcie odpowiedniego efektu końcowego, który zadowoli kobietę, biorącą udział w swojej sesji ciążowej.

Sama sesja brzuszkowa Rzeszów przebiega w miłej atmosferze, nie ma pośpiechu względem realizacji całego przedsięwzięcia a także wszystkie zdjęcia i kadry można w pełni dogadać i zmieniać według potrzeb w trakcie sesji zdjęciowej. Dzięki temu komfort kobiety biorącej udział w samej sesji jest na bardzo wysokim poziomie a sama sesja przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, bez niepotrzebnego w trakcie fotograficznej sesji ciążowej poczucia stresu.

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Kiedy nasza sesja jest zakończona, możemy pomyśleć także o dodatkowych usługach. W skład dodatkowych usług wchodzi możliwość ekskluzywnego wydruku w ramie, w postaci obrazu a także przygotowania przepięknych albumów ciążowych, które będą esencją nasze sesji ciążowej. Każda forma ma swoje plusy i może dać nam jeszcze lepszy efekt finalny naszej wspólnej pracy na sesji.

Kiedy będziemy chcieli udostępnić nasze zdjęcia bliskim bądź rodzinie, świetnie sprawdzi się album do zdjęć, który pozwoli nam na wspólne przeglądanie fotografii ciążowej. Przygotowana tam sesja ciążowa Rzeszów będzie jeszcze bardziej nabierać kolorytu, ponieważ piękne zdjęcia będą prezentowane także w świetnym albumie. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli za jakiś czas będziemy chcieli wrócić sami do zdjęć, bądź pokazać po latach album naszym dzieciom. Dzięki takiej formie zawsze możemy wrócić do naszych zdjęć z sesji ciążowej, wykonanej w Rzeszowie.

Innym rozwiązaniem jest wydruk i dostarczenie obrazu w ramie. Dla niektórych osób jest to czysta sztuka, dzięki czemu jest to forma godnego jej eksponowania, przykładowo dla samych siebie, w sypialni. Coraz więcej osób decyduje się na umieszczenie sesji ciążowej właśnie w postaci obrazu, który wydrukowany jest w bardzo wysokich parametrach i umieszczony jest w stylowej ramie. Rama może natomiast trafić na ścianę różnych pomieszczeń. W tym aspekcie wszystko zależy od naszego podejścia do samej sesji ciążowej.

Sesja ciążowa w Rzeszowie – usługa, z której warto skorzystać

Podsumowując temat sesji ciążowej, warto zwrócić uwagę, że jest to świetna pamiątka. Nie bez powodu coraz więcej kobiet decyduje się na sesję, która pozostaje z nimi już do końca życia. W zależności od naszego podejścia sesja ciążowa Rzeszów może być w pełni prywatna i udostępniona wyłącznie nam samym. W innych wypadkach może to być forma ekspresji, która z naszej strony jest czymś potrzebnym, co chcemy zrealizować i pokazać bliskim bądź światu.

Warto zwrócić uwagę na to, że sławne kobiety (w tym także Polki – przykład Laury Gessler) decydują się na odważne sesje ciążowe nawet w miejscach publicznych. Same zdjęcia prezentują się świetnie, co tylko potwierdza, że sesja brzuszkowa Rzeszów jest czystą sztuką, która daje wiele radości a jej efekty finalne można publikować nawet w sieci. Wszystko zależy od naszego podejścia a także tego, czym jest dla nas sesja ciążowa. Czy jest to element prywatny, czy ogólnodostępny.

Jeśli jednak sesja brzuszkowa w Rzeszowie chodzi nam po głowie, oznacza to, że poważnie zastanawiamy się nad zrealizowaniem swojego pomysłu. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to w pełni profesjonalna usługa, która dopasowana jest do naszych potrzeb, jak najbardziej warto złapać za telefon i skontaktować się w celu omówienia szczegółów.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotograficznej na sesję ciążową. Daj sobie ten luksus!

Między deskami wesele