Rodzaje i style sukien ślubnych | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Rodzaje i style sukien ślubnych

Suknia ślubna to jeden z najważniejszych elementów każdego ślubu. To właśnie ona sprawia, że Panna Młoda wygląda jak księżniczka i czuje się wyjątkowo. Istnieje wiele rodzajów i stylów sukien ślubnych, dlatego warto dobrze się zastanowić, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla nas.

Pierwszym rodzajem sukien ślubnych są modele księżniczki. Są one szczególnie popularne wśród Panny Młodej, które marzą o klasycznym, tradycyjnym wyglądzie. Suknie te są zazwyczaj uszyte z tafty lub jedwabiu, a ich głównymi cechami są bogato zdobione góry, sztywne halki i rozkloszowane spódnice.

Innym popularnym rodzajem sukien ślubnych są modele syreny. Są one idealne dla kobiet o smukłych sylwetkach, ponieważ podkreślają one kształty ciała. Suknie te są zazwyczaj uszyte z jedwabiu lub satyny i mają dopasowany krój, który rozszerza się w dół.

Kolejnym rodzajem sukien ślubnych są modele empire. Są one idealne dla kobiet, które chcą podkreślić swoją talię i skryć ewentualne mankamenty sylwetki. Suknie te mają górną część dopasowaną do ciała i rozszerzającą się spódnicę.

Ostatnim popularnym rodzajem sukien ślubnych są modele A-sylwetka. Są one idealne dla kobiet, które chcą podkreślić swoje biodra i ramiona. Suknie te mają dopasowaną górną część i rozszerzającą się spódnicę.

Ponadto istnieją również suknie ślubne w stylu boho, vintage, czy nowoczesne minimalistyczne. ważne jest, aby dobrać styl sukni do swojego gustu.

SHARE