Pałac Goetza | Ślub i Wesele w pałacu pod Krakowem | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Pałac Goetza | Ślub i Wesele w pałacu pod Krakowem

Ślub i wesele w Pałacu Goetz

Pałac Goetza to jeden z najznamienitszych kompleksów pałacowych w południowej Polsce. Niecałe 45 minut od Krakowa Jan Albia Goetz Okocimski postanowił w 1898 wybudować miejsce, które dziś doskonale spisuje się jako Pałac na elegancki ślub i wesele. Gości on wielu celebrytów i wysoko poważanych gości.

Ślub w kaplicy Pałacu Goetz

W pałacu Goetz znajduje się jasna i elegancka kaplica, w której odbywają się śluby. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla gości weselnych i samych Par, którzy z różnych krajów przyjeżdżają na wesele w Pałacu Goetz. Nie muszą oni szukać okolicznych kościołów. Wielu Wedding plannerów planuje uroczystość w pałacu tak, aby celebrans mówił w obu językach a ślub był ważny jako kościelny i państwowy.

Dlaczego warto zdecydować się na Wesele w Pałacu Goetz?

Słynny już Pałac Goetz’ów jest bez dwóch zdań wymarzonym miejscem na organizację przyjęcia weselnego wśród wszystkich par młodych. Nie każdy z nas zna to historyczne miejsce, niemniej jednak, kiedy już je poznajemy, bardzo często właśnie tu chcemy przyjąć swoich gości. Na całe szczęście jest to możliwe, ponieważ Pałac Goetz jest odrestaurowanym miejscem, które spełnia wszystkie najnowsze standardy i warunki, aby przyjmować duże rzeszę gości, również i tych weselnych.

Samo miejsce łączy w sobie prawdziwe, pałacowe wnętrza, które związane są z długą historią tego miejsca. Wielkim atutem jest także i doskonała kuchnia, która od lat serwuje sprawdzone dania, które również cieszą się wielką aprobatą smakoszy, którzy do tej pory mieli okazję odwiedzić Pałac Goetz.

Wesele w Pałacu Goetz to także i obsługa, która staje zawsze na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę miejsce i jego historię. Pałac Goetz od zawsze był miejscem spotkań elit, które oczekiwały najwyższej jakości obsługi. Takowa też była im zapewniana przez wiele lat, aż do dziś.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Pałac Goetz stworzył w swoim sercu najwyższe standardy, które przekładają się na zadowolenie klientów. Dopasowane rozwiązania pod wesele w Pałacu Goetz pozwolą uzyskać Państwu najpiękniejsze chwile, które zostaną spędzone z bliskimi, w tak wyjątkowym miejscu.

Odpowiedź jest bardzo prosto! Jest to bardzo urokliwe miejsce, które jest jednocześnie sprawdzonym obiektem historycznym -idealne miejsce na zabawę weselną.

Jak wygląda dojazd do Pałacu Goetz w Brzesku?

Droga dojazdowa do pałacu Goetz jest banalnie prosta. Wystarczy dojechać do centrum Brzeska, następnie udać się na główną ulicę Adama Mickiewicza, z której będziemy skręcać w ulicę Browarną. Z ulicy Browarnej skręcamy w zdecydowanie mniejszą i węższą ulicę Barona Jana Gotza, która już doprowadzi nas do samego Pałacu Goetza.

Wesele w Pałacu Goetz

Pałac organizuje przyjęcia weselne do 250 gości i dysponuje doskonałą kuchnią z różnorodnym menu weselnym.

Sesja poślubna w Pałacu Goetz

Pałacowe wnętrza doskonale oddają charakter i styl elegancji i romantyczności. Pałac Goetz wynajmuje swoją przestrzeń Parom Młodym i fotografom chętnym zorganizować tam swoją fotograficzną sesję ślubną. Spójrzcie na kilka zdjęć z sesji ślubnej w Pałacu Goetz Klaudii i Łukasza.

Nocleg dla gości weselnych w Pałacu Goetz

Pałac dysponuje 27 eleganckimi pokojami dla gości ślubnych co daje około 53 miejsca noclegowe z możliwością dostawek oraz apartamentem dla Pary Młodej.

SHARE