Miętowe Wzgórza - wesele pod Warszawą | thisday.pl | Piotr Hołowienko | Fotografia ślubna

Miętowe Wzgórza – miejsce na wesele pod Warszawą

Kultowe już miejsce, jakim są Miętowe Wzgórza, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych par. Wszakże jest to piękne, krajobrazowe miejsce, które idealnie nadaje się na imprezę weselną. Dziś opowiemy na jego temat nieco więcej, ponieważ Miętowe Wzgórza są idealną inspiracją na wesele dla wszystkich par, które dowiedzą się o nim z tego wpisu.

Klaudia i Marcin zadzwonili do mnie w Kwietniu z prośbą, abym to właśnie ja wziął odpowiedzialność za ich życiową pamiątkę dnia ślubu i wesela. Połączyły nas wspólne wartości i styl życia. To bardzo pomaga w dniu ślubu i podczas przygotowań do tego dnia. Od razu wiedzieliśmy, że nadajemy na tym samych falach.

Dzień ślubu rozpoczęliśmy od przygotowań – makeup’u zrobionego przez wspaniałą …… oraz fryzury ślubnej Warszawskiego maestro ……. – wśród pięknych wnętrz Mansion House’u Miętowe Wzgórza. W tym czasie profesjonalistki z Hibiskus ….. dekorowały namiot weselny świeżymi kwiatami. Ach! Zapach kwiatów weselnych w tamtym dniu czuć było w promieniu kilometrów od Miętowych Wzgórz!

Szybkie trening pierwszego tańca już na sali i mogliśmy wspólnie szykować stroje na ślub i wesele. Klaudia postawiła na przepiękny projekt sukni ślubnej od …. a dodatkami od …. podkreśliła swoją subtelność i kobiecy wdzięk. Marcin nawiązując do miejsca – Miętowych Wzgórz – zdecydował się na garnitur projektu …. w kolorze właśnie miętowym. Elegancja, nowoczesność i tradycja znalazły w tym dniu część wspólną! Przygotowania na tarasie wśród zieleni tylko dopełniły ten obraz.

Przy okazji chciałbym wspomnieć Wam o wspaniałym duecie filmowym z Warszawy! Tomasz i Mariusz – Tom Story Movies – to profesjonaliści jakich ze świecą w branży ślubnej szukać. Przyznam szczerze, że podczas wspólnej pracy czasem wchodziliśmy sobie w zdanie – ale to tylko dzięki temu, że pierwszy raz podczas pracy spotkałem ludzi, którym tak samo mocno zależy na efekcie końcowym i prześcigaliśmy się w pomysłach na kadry 😉 Ich efekt końcowy w postaci video z tego ślubu i wesela linkuję na końca reportażu ślubnego. Polecam tych filmowców na ślub w Warszawie jak i za granicą.

Ślub odbył się w zabytkowym kościele braci Franciszkanów w centrum Warszawy. Wchodząc do świątyni wiedziałem, że jestem w odpowiednim miejscu, wśród wspaniałych ludzi. Przyjaciele Klaudii i Marcina modlili się śpiewem – należą do wspólnoty – wznosząc nas wszystkich do bram Nieba! Ceremonia ślubna była wzruszająca, szczera i świadoma – kocham takie śluby, na których z oczy Pary Młody łzy szczęścia płyną dodając im uroku! Do tego cudowna córeczka Państwa Młodych skacząca po poduszkach niczym Anioł po chmurach! Wdzięczności nie było końca.

Zabawa weselna w Miętowych Wzgórzach rozpoczęła się w oczekiwaniu na Parę Młodą uciekającą przed burzą w zabytkowym kabriolecie, który… zatrzymał się w połowie drogi – na szczęście znaleźli się pomocni ludzie, którzy powieźli naszą Parę Młodą o zmroku! Niestety straciliśmy okazję do plenerowej sesji w dniu ślubu ale cali i nie zmoknięci rozpoczęliśmy przyjęcie. Przemowy weselne, moc życzeń, świetna zabawa prowadzona przez konferansjera …. i muzyków krajowej czołówki sceny muzycznej doprawiona ogniem rozpalonych serc przyjaciół Klaudii i Marcina! Było wspaniale. Zapraszam Cię do dalszego oglądania!

Miętowe Wzgórza – skąd wzięła się taka nazwa sali weselnej?

Określenie „Miętowe Wzgórza” wzięło się z takiej samej nazwy rezydencji, która osadzony jest tuż przy drodze krajowej nr 62, nieopodal Warszawy. Jest to atrakcyjna lokalizacja z kilku względów. Po pierwsze z samej Warszawy dojazd jest niezwykle prosty i wygodny. Kolejną sprawą jest fakt, iż rezydencja Miętowe Wzgórza jest położony blisko portu lotniczego Warszawa-Modlin, skutkiem czego goście przybywający z tego portu lotniczego mogą w prosty sposób trafić do tej rezydencji.

Miętowe Wzgórza – jak wygląda krajobraz dookoła miejsca na wesele?

Jednym z elementów, który przekonuje do miejsca weselnego, jakim są Miętowe Wzgórza jest fakt, jak piękne krajobrazy rozpościerają się wokół tego miejsca. Zaledwie 4 kilometry od rezydencji, znajdziemy piękny pałac z parkiem w Smoszewie. Jest on usytuowany nad rzeką, która jest pięknym krajobrazem do sesji przedślubnej lub poślubnej. Dzięki temu możemy wybrać się tam wcześniej, jak i później po to, aby wykonać piękne zdjęcia ślubne.

Miętowe Wzgórza –zakwaterowanie dla gości weselnych?

Do dyspozycji gości weselnych jest nie tylko ogromna sala weselna, lecz także i pokoje oraz apartamenty, które zostały umeblowane w iście szlachecki sposób. Znajdziemy tam połączenie skromnych elementów z wielką klasą miejsc, takich jak rezydencja Miętowe Wzgórza. Dzięki temu poczujemy wyjątkowość i unikatowość tego miejsca, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie w większości miejsc króluje wielki przepych.

Warto dodać, że niektóre pokoje posiadają balkony z pięknymi widokami. Inne z kolei są wyposażone w wolnostojące wanny.

Miętowe Wzgórza – sala weselna

Jednym z najważniejszych elementów dla pary młodej jest sala weselna. Skutkiem tego, warto poruszyć jej temat i sprawdzić, jakie oferuje możliwości naszym gościom.

Sala balowa, czyli także i sala weselna jest w stanie pomieścić 260 gości na naszym wydarzeniu. Sama sala prezentuje się bardzo bogato, ponieważ jest wyposażona w kryształowe żyrandole, a także miętowe wykończenia.

Co ciekawe, na zewnątrz jest przygotowany basen, a także 450-metrowy namiot, wraz z pięknym, miętowym ogrodem.

Czy warto wybrać Miętowe Wzgórza jako miejsce na wymarzone wesele?

Jeśli szukamy wyjątkowego miejsca na wesele, rezydencja Miętowe Wzgórza spełni nasze oczekiwania. Jest to duża rezydencja, która jest w stanie pomieścić bez problemu większą ilość gości. Co więcej, będziemy na miejscu mogli skorzystać z bardzo dużej i bajkowej przestrzeni, która jest do naszej dyspozycji. Dzięki takim atutom, a także dostępowi do masy zieleni w okresie letnim, rezydencja Miętowe Wzgórza jest idealnym miejscem na nasze wesele!

SHARE