Fotografia ślubna

jest moim sposobem na zestawienie świata nieco piękniejszym niż go zastałem.

Chciałbym zostać waszym przyjacielem, aby spojrzeć na Was nie tylko oczami ale też i sercem. Chcę być przy Was, kiedy dzieją się najważniejsze rzeczy. Pierwsze spojrzenie, pocałunek i łzy szczęścia. Pragnę abyście do końca życia przypominali sobie najpiękniejsze chwile Tego Dnia oglądając, stworzony przez nas, dokument z Waszego Ślubu.

Chcę być z Wami zachowując profesjonalizm i pokój, gdy Wy jesteście pod wpływem emocji Tego Dnia. Chcę dać Wam poczucie spokoju i pewności, że wszystko jest na swoim miejscu, a Wy możecie w pełni delektować się magią tych ulotnych ślubnych chwil. Będę z Wami i Waszymi gośćmi w taki sposób, aby każdy przed obiektywem czuł się swobodnie i spokojnie.

Nie jesteśmy rzemieślnikami – nie reżyserujemy ślubu.

Mamy swoją wizję – jesteśmy z Wami i obserwujemy chwile, które są Wasze.

Wierzę, że każda Para ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Jest dla mnie zaszczytem przebywanie z Wami i Waszymi bliskimi – bycie częścią ślubnej „rodziny”. Nieustanny żar i pasję rozpalają we mnie wszystkie pozytywne emocje towarzyszące Wam i Waszym bliskim. To sprawia, że nieustannie kocham moją pracę i wykonuję ją z całą starannością. Rozpalacie nasz żar swoją miłością.

Pozwólcie rzeczom się dziać.

Najlepsze w dniu ślubu jest to, co naturalnie wypływa z miłości Młodej Pary.
Ja będę czuły na ich pojawienie się.