Cześć!

Mam na imię Piotr i proponuję – skróćmy dystans od samego początku – jak niektórzy mówią Pan to jest Jezus i się z nimi zupełnie zgadzam.

Jestem mężem jednej Żony, która jest dla mnie nieustanną motywacją do bycia coraz lepszym człowiekiem.

Wychowałem się na muzyce i wartościach, które w parze zbudowały mnie takiego jaki jestem. Jestem przepełniony dynamiką, empatią, sympatią i nadzieją. Bo co innego mogło „wyrosnąć” z dzieciaka, który non-stop słuchał Armii, 2Tm2,3, Maleo Reggae Rockers czy Pneumy 😀

Jestem przekonany, że każdy z nas dostał pakiet indywidualnych cech i zdolności, które mówią o tym kim jesteśmy i gdzie nas świat potrzebuje. I nigdy nie będziemy szczęśliwi jeżeli nie odkryjemy co nas definiuje i za tym w 100% nie pójdziemy.

Po latach szukania siebie doszedłem do punktu, który łączy Wartości oraz Twórczość czyli dwa główne aspekty, które mnie pociągają i wzbudzają pozytywne emocje. Od kilku lat zajmuję się fotografią i filmem. Za ich pomocą mogę uwieczniać miłość i radość małżonków oraz przekazywać dobre wartości (tworzę również eventy i video rekolekcje – między innymi kanał Paśnik gdzie z o. Adamem Szustakiem OP „przejmujemy internet”).

Lubię ludzi – napisz lub zadzwoń – spotkajmy się. Upewnij się, że jestem właściwą osobą aby opowiedzieć Waszą historię.

 

zankyou fotograf ślub wesele poradnik suknia planner